Uitslag Kampioenschaps Clubmatch 2018

Keurmeester: Mevr. Sharon Loades (UK)

De uitslag is ook beschikbaar in pdf formaat: Catalogus KCM 2018

Reuen

Jeugdklas reuen

1e plaats in jeugdklas reu, I’am Like Cheya Midnight Sunrise, Eig. J. Hartgring

1. I’am Like Cheya Midnight Sunrise 1 ZG
NHSB : aangevraagd
G : 17-04-2017
V : Up the Wind Shamanrock
M : Stony River’s Passing the Legacy
F : Midnight Sunrise
Eig. : J. Hartgring & J. Hartgring

2. Pameiyut Then Let It Be Treu 3 ZG
NHSB : 3078598
G : 11-04-2017
V : Pameiyut Tumiq
M : Pameiyut Qigiyuk
F : P. A. Kroon
Eig. : S. D. Ruhulessin

3. Pameiyut Home to Nampara 2ZG
NHSB : 3078600
G : 11-04-2017
V : Pameiyut Tumiq
M : Pameiyut Qiqiyuk
F : P. A. Kroon
Eig. : K. Bunschoten

Tussenklas reuen

1e Tussenklas reu, Arctic Voice Blue Lagoon NJK’17 & BJWNL’17, Eig. A. Machielsen

4. Arcticvoice Blue Lagoon NJK’17 & BJWNL’17 1U
NHSB : 3051043
G : 17-07-2016
V : CH. Qalmar Maleygmyut’s Innaq NVK’16
M : CH. Marahootay Desert Orchid NJK’11 & W’17
F : A. Machielsen
Eig. : A. Machielsen

5. Nivek od Batsa-Zagroda 2ZG
NHSB : 3049586
G : 29-06-2016
V : Arrok od Batsa-Zagroda
M : Jillian del Biagio
F : H.J. M. Schepers
Eig. : L. N. Korthof

Openklas reuen

6. Zodiak od Batsa-Zagroda ZG
NHSB : 2930295
G : 01-07-2013
V : Arrok od Batsa-Zagroda
M : Jillian del Biagio
F : H. J. M. Schepers
Eig. : K. E. A. Duyn

7. Levi od Batsa-Zagroda G
NHSB : 2992519
G : 23-01-2015
V : Attraction del Biagio
M : Jillian del Biagio
F : H. J. M. schepers
Eig. : J. Hartgring & J. Hartgring

1e plaats openklas reu, Pameiyut Dream Catcher, Eig. P. de Vries

8. Pameiyut Dream Catcher 1U
NHSB : 3037714
G : 17-03-2016
V : CH. Juneau’s California Dreaming
M : Pameiyut Tupilak Tutqik
F : P. A. Kroon
Eig. : P. de Vries

9. Sakima Kiwidinok Djuke 4U
NHSB : 2995582
G : 22-02-2015
V : Attraction del Biagio
M : Sakima Kiwidinok Kiyara
F : T. Feenstra-Commandeur
Eig. : T. A. Benningshoff

10. Tuvaq3U
NHSB : 2890059
G : 14-07-2012
V : Purple Rain Inditarod
M : Qalmar Maleygmyut’s Kinapak
F : S. van Amstel
Eig. : T. W. Nijenhuis en R. Nijenhuis

11. Arctic Voice Kick Ass U
NHSB : 2940787
G : 04-10-2013
V : Stormchaser Polar Express
M : CH. Marahootay Desert Orchid
F : A. Machielsen
Eig. : C. A. Visser & M. Hoornaar

12. Pameiyut Tikaani ZG
NHSB : 3001124
G : 14-04-2015
V : Kodiak
M : Pameiyut Quvianuq
F : P. A. Kroon
Eig. : M. Zeijderveld

13. Ivory’moon Lightstar 2U
NHSB : 2940692
G : 15-06-2012
V : Antarcticéxplorer Ghostrider
M : Antarcticéxplorer Ivorymoon
F : M. van der Poucke
Eig. : D. Osinga-Eikenboom

Fokkersklas reuen

14. CH. ArcticVoice My Interpretation 3U
NHSB : 2940788
G : 04-10-2013
V : Stormchaser Polar Express BWNL’16
M : CH. Marahootay Desert Orchid NJK’11 & W’17
F : A. Machielsen
Eig. : A. Machielsen

1e Fokkersklas reu, Pameiyut Dear to Dream, Eig. P. Kroon

15. Pameiyut Dear to Dream 1U  CAC
NHSB : 3037712
G : 17-03-2016
V : CH. Juneau’s California Dreaming
M : Pameiyut Tupilak Tutqik
F : P. A. Kroon
Eig. : P. A. Kroon

16. Kautaum Inua’s Akimaruk NJK’17 2U
NHSB : 3033096
G : 05-02-2016
V : Wihinape Waziya Ouye
M : CH. Peace River Niviasar NJK’13
F : C. J. Hartveld
Eig. : C. J. Hartveld & E. Upmeijer

Kampioensklas reuen

1e plaats kampioensklas reu, Multi CH. Mihakias Great Lionhearts McKan, Eig. C. Lindhardsen

17. DKCH. NORCH. CLBCH. Int.CH. Mihakias Great Lionhearts McKan CLBW’16 CLBW’17 1U
DK : 04474/2012
G : 20-04-2011
V : Hopi Point’s Grizly Bear
M : Uyak Kalamals Arapaho Anna
F : K. Poulsen
Eig. : C. Lindhardsen & T. Lindhardsen

18. CH. Nomadic Winds High Voltage NJK 2U
NHSB : 2969671
G : 10-06-2014
V : CH. Juneaus Drifting Ice
M : CH. Kinuk’s Kiss a Star
F : A. H. van den Boogaard
Eig. : A. H. van den Boogaard

Veteranenklas reuen

Beste reu, beste veteraan, BOB, winnaar Jo Ketelaar wisselbeker, CH. Kinucha’s Amity Thunderball, f/eig. P. Koonings – van der Coelen

19. CH. Kinucha’s Amity Thunderball 1U Beste reu – BOB – beste veteraan – winnaar Jo Ketelaar wisselbeker
NHSB : 2672599
G : 08-09-2007
V : Black Lotus X-File Secret Weapon
M : CH. Kuyanna Cayuga of Alyeska’s Anoké JW’03
F : P. Koonings – van der Coelen
Eig. : P. Koonings – van der Coelen

Teven

Babyklas teven

1e plaats babyklas teven, Kataum Inua’s Malina, Eig. C. Hartveld

20. Kataum Inua’s Malina VB – beste baby
NHSB : 3104557
G : 25-11-2017
V : Kataum Inua’s Akimaruk
M : Winterstarz Kujannamik
F : C. J. Hartveld
Eig. : C. J. Hartveld & E. Upmeijer

Puppyklas teven

21.Winterwild Inuit of Tugidak 2 VB
NHSB : aangevraagd
G : 25-09-2017
V : CH. Mytuk’s the Ring Master
M : Lualdar Life’s a Dance for Winterwild
F : S. Winters
Eig. : A. Havermans

1e plaats puppyklas teven, Winterwild Irish Fairy Tale, Eig. P. Kroon

22. Winterwild Irish Fairy Tale 1 VB beste puppy
NHSB : aangevraagd
G : 25-09-2017
V : CH. Mytuk’s the Ring Master
M : Lualdar Life’s a Dance for Winterwild
F : S. Winters
Eig. : P. A. Kroon

Jeugdklas teven

1e plaats jeugdklas teven, Dreamwolves Je Ne Sais Quoi, Eig. S. Verduin & J. Locht

23. Dreamwolves Je Ne Sais Quoi 1U Beste jeugdhond
NHSB : 3101771
G : 09-06-2017
V : Hakuna Matata’s Song of Selwik River
M : Follow My Dreams Polarni Usvit via Dreamwolves
F : S. Wolfe
Eig. : S. C. Verduin & J. G. M. Locht-Schouten

24. Skaghawk Elisabeth 2U
NHSB : 3104915
G : 03-07-2017
V : Skaghawk Tawayik
M : Skaghawk Tamik
F : F. G. de Tunon Landeta
Eig. : R. Nijenhuis & T. W. Nijenhuis

25. Keshasno Maya 3U
NHSB : 3062603
G : 08-11-2016
V : Purple Rain Inditarod
M : Inuyak When the Lady Smiles
F : Keshasno
Eig. : M. Kerkhof & P. Caldarella

Tussenklas teven

Beste teef en BOS 1e plaats tussenklas teven Beste teef & CAC, Arctic Voice Angels Kiss,. Eig. A. Machielsen

26. ArcticVoice Angels Kiss 1U Beste teef & BOS
NHSB : 3051044
G : 17-07-2016
V : CH. Qalmar Maleygmyut’s Innaq NVK’17
M : CH. Marahootay Desert Orchid, NJK’11 W’17
F : A. Machielsen
Eig. : A. Machielsen

27. Inuyak Indian Summer 3U
NHSB : 3057459
G : 15-09-2016
V : Edison of Arctic Flowers
M : Inuyak You Are My Everything
F : S. Stiffort
Eig. : S. E. B. Sauren

28. Nywaka od Batsa-Zagroda 4ZG
NHSB : 3049588
G : 29-06-2016
V : Arrok od Batsa Zagroda
M : Jillian del Biagio
F : H. J. M. Schepers
Eig. : P. W. ter Huizen & E. A. ter Huizen

29. Aniruk Suniaq Sanniruaq 2U
NHSB : 3060487
G : 14-10-2016
V : Hiko Tikanni Polárni Usvit
M : Pameiyut Nuka
F : E. Krist
Eig. : E. Krist

Openklas teven

30. Kataum Inua’s Iglanartok U
NHSB : 3033099
G : 05-02-2016
V : Wihinape Waziya Ouye
M : CH. Peace River Niviasar
F : C. J. Hartveld
Eig. : M. Hoornaar & C. A. Visser

31. Ice Crystal Inditarod 4U
NHSB : 3057734
G : 24-03-2016
V : Dark Shadow Inditarod
M : Aurora of Nord Inditarod
F : I. Lysáková
Eig. : R. F. Teunissen & L. M. van Deelen

32. Pameiyut A Little Dreamer U
NHSB : 3037716
G : 17-03-2016
V : CH. Juneau’s California Dreaming
M : Pameiyut Tupilak Titqik
F : P. A. Kroon
Eig. : A. J. G. Paalman

1e plaats openklas teven, Liz od Batsa-Zagroda, Eig. Th. Feenstra-Commandeur

33. Liz od Batsa-Zgroda 1U Res. CAC
NHSB : 2992524
G : 23-01-2015
V : Attraction del Biagio
M : Jillian del Biagio
F : H. J. M. Schepers
Eig. : Th. E. M. Feenstra-Commandeur & L. Feenstra

34. Electric Rave Storm Inditarod ZG
NHSB : 2953167
G : 15-05-2013
V : Kotuko Fade to Black
M : Shawnee Belle Inditarod
F : I. Lysáková
Eig. : R. Nijenhuis & T. W. Nijenhuis

35. Kataum Inua’s Elah Iyaroak 2U
NHSB : 2885909
G : 03-06-2012
V : CH. Rasta-Man Shamanrock
M : Ned. & Int. CH. Kataum Inua’s Tikittunga
F : C. J. Hartveld
Eig. : C. Ockhuijsen

36. Winterstarz Kujannamik U
NHSB : 2958005
G : 15-12-2013
V : CH. Winterstarz Ursa Major
M : CH. Istari’s th”Plot Thickens
F : T. O’Brien & K. Burger
Eig. : C. J. Hartveld & E. Upmeijer

37. Trinity Abs.
NHSB : 2949391
G : 24-12-2013
V : Ivorymoon Lightstar
M : Suka
F : D. Osinga-Eikenboom
Eig. : K. D. Osinga-Steketee & A. Osinga

38. Lynn od Batsa-Zagroda U
NHSB : 2992521
G : 23-01-2015
V : Attraction del Biagio
M : CH. Jillian del Biagio
F : H. J. M. Schepers
Eig. : H. J. M. Schepers

39. Kataum Inua’s Kalukisak ZG
NHSB : 3033098
G : 05-02-2016
V : Wihinape Waziya Ouye
M : CH. Peace River Niviasar
F : C. J. Hartveld
Eig. : B. van der Louw-Rietveld

40. Pameiyut Nuka 3U
NHSB : 2935166
G : 15-08-2013
V : Akaila’s Wolfraven Tuk-So
M : Pameiyut Tadlimat
F : P. A. Kroon
Eig. : E. Krist

41. Mind Trick Stormyth NJK U
NHSB : 3052800
G : 01-05-2016
V : Igual Du Grand Stormyth
M : Adore Princess Arctic Storm
F : K. Scheuflerova
Eig. : D. Geurts & S. Geurts

Fokkersklas teven

1e plaats fokkersklas teven, CH. Arctic Voice Family Portret, Eig. A. Machielsen

42. CH. ArcticVoice Family Portret NJK’14 & BJWNL’14 ZG
NHSB : 2940792
G : 04-10-2013
V : Stormchaser Polar Express BWNL’16
M : CH. Marahootay Desert Orchid NJK’11 & W’17
F : A. Machielsen
Eig. : A. Machielsen

Kampioensklas teven

43. PL. CH. Algoma Norda Brilo 3U
NHSB : 2995902
G : 15-02-2015
V : CH. Inupiat’s Quuniqsuq Jason
M : Tatanka Huk Amarok
F : A. Winiarczyk
Eig. : A. Winiarczyk & S. Groen

44. CH. Peace River Niviasar NJK’13 2U
NHSB : 2886369
G : 13-01-2012
V : CH. Ootek’s Game On
M : CH. Peace River It’s Not You It’s Me
F : M. Coburn
Eig. : C. J. Hartveld & E. Upmeijer

1e plaats Kampioensklas teef, Marahootay Desert Orchid, Eig. A. Machielsen

45. NL CH. & D CH. Marahootay Desert Orchid NKJK’11 & W’17 1U
NHSB : 2818770
G : 05-08-2010
V : Stormchaser Prince of Darkness mit Marahootay
M : Kasaan’s Forever Fortune
F : S. & J. Finan
Eig. : A. Machielsen

Veteranenklas teven

1e plaats veteranen klas teef, CH. Amuloga’s Ice Wolf, Eig. J. Damstedt

46. Amuloga’s Ice Wolf DHCH. KLBVCH. KLBW’17 PGCVW’17 1U
DK : 05377/2009
G : 11-03-2009
V : Snocreek’s Chamber of Secrets
M : Lady of the Night Inditarod
F : L. Mulbjerg
Eig. : J. Damstedt

47. Ningasuitok No Yukimigata 2ZG
NHSB : 2590759
G : 31-12-2005
V : Kinniku No Takamashi van het Vennendorp
M : Hajime No Kusi No Yukimigata
F : B. A. M. Dankaart
Eig. : M. Zeijderveld

Beste in klas

Beste reu en BOB

Beste reu, beste veteraan, BOB, winnaar Jo Ketelaar wisselbeker CAC, CH. Kinucha’s Amity Thunderball, f/eig. P. Koonings – van der Coelen

Beste reu, beste veteraan, BOB, winnaar Jo Ketelaar wisselbeker CAC
CH. Kinucha’s Amity Thunderball
f/eig. P. Koonings – van der Coelen

Beste teef en BOS

Beste teef en BOS, Arctic Voice Angels Kiss, f/eig. A. Machielsen

Beste teef en BOS
Arctic Voice Angels Kiss
f/eig. A. Machielsen

Beste jeugdhond

Beste jeugdhond, Dreamwolves Je Ne Sais Quoi, Eig. S. Verduin & J. Locht

Dreamwolves Je Ne Sais Quoi
Eig. S. Verduin & J. Locht

Winnaar Fokkerij klas

Beste in fokkerijklas, Eig. A. Machielsen

Beste in fokkerijklas Arctic Voice
Eig. A. Machielsen

Winnaar Koppel klas

Beste koppel, Eig. A. Machielsen

Beste koppel
Eig. A. Machielsen